Transport

Strona główna  /  Transport

Dostawca piasku suszonego

Profesjonalny transport do klienta

Jesteśmy przygotowani na dostarczenia naszych naturalnych piasków i żwirków kwarcowych w każde miejsce, które wskaże klient. Specjalnie utworzona komórka działu logistyki koordynuje działania w tym zakresie.

Posiadamy własny transport, który przystosowany jest do przewozu materiałów sypkich kruszyw (autocysterna). W celu dostarczenia naszych piasków oraz żwirów poza granice naszego kraju współpracujemy z najlepszymi firmami transportowymi oraz dysponujemy bardzo dobrze wyposażonymi magazynami.

W zależności od swojej specyfiki suszone piaski (oferujemy piasek w różnych rozmiarach 0.4-0.8 mm, 0.8-2.0 mm, 1 – 3 mm) i żwiry kwarcowe, żwirki płukane, techniczne czy żwiry filtracyjne muszą być magazynowane i transportowane w odpowiedni sposób. Zwracamy  uwagę na czystość pojazdów do transportu naszych kruszyw szczególnie w przypadku autocystern. Z kolei do pakowania surowców w big bagi używamy w głównej mierze fabrycznie nowych opakowań.

Gwarantujemy że, zamówiony towar dotrze do klienta w wyznaczonym dniu. W przypadku jeśli produkt jest wykorzystywany w ciągu produkcyjnym odbiorcy, oferujemy możliwość dostarczenia go na odpowiednią godzinę.

Firma Sandmix dysponuje nowoczesnym centrum magazynowo-dystrybucyjnym, które wykorzystywane jest do składowania oraz dalszego transportu suszonych piasków i żwirów. Kruszywa naturalne przechowywane są w magazynie w opakowaniach papierowych do 25 kg oraz w big bagach, gdzie (w zależności od rodzaju kruszywa)mieści się ok. 1200 kg danego surowca.

transport

Pakowanie

Bardzo dużą uwagę przykładamy do odpowiedniego pakowania naszych produktów. Oferowane przez nas piaski oraz kruszywa budowlane są zabezpieczane profesjonalnym opakowaniem, które nie tylko ułatwia ich transport i magazynowanie, ale także pozwala na zachowanie odpowiedniej struktury i właściwości.

Możemy zapakować nasze piaski w worki foliowe lub papierowe trzywarstwowe do 25 kg oraz w duże big bagi od 1000 kg do 1200 kg. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przewidujemy możliwość pakowania oferowanych przez nas piasków w worki o pojemności 10 i 15 kg. Wszystkie materiały dostarczamy na paletach i dodatkowo zabezpieczamy je folią termokurczliwą.

 

Wszystkie suszone piaski i żwiry kwarcowe muszą mieć minimalny poziom wilgotności, dlatego sposób transportu i pakowania kruszyw jest niezwykle istotny. Gwarantujemy wszystkim naszym  odbiorcom zachowanie maksymalnego poziomu wilgotności nie przekraczającego 0,2%.