O Sandmix

Strona główna  /  O Sandmix

Sandmix: producent piasku suszonego i kruszyw budowlanych

Misja Sandmix

Jesteśmy firmą zajmującą się suszeniem oraz uszlachetnianiem piasków i żwirków kwarcowych. Realizujemy każdy rodzaj zamówienia i każdą jego ilość. Odpowiadamy na specjalne wymagania klienta. Naszą dewizą jest elastyczność.

Obsługę klienta oraz nadzór nad powierzonymi nam zadaniami realizujemy z najwyższym staraniem na kilku płaszczyznach:

  • od procesu wydobycia i produkcji odpowiedniego kruszywa,
  • poprzez logistykę z dystrybucją na terenie kraju i zagranicy
  • a gwarancją jakości kończąc.

Jesteśmy otwarci również na realizację zamówień dla niestandardowych granulacji piasków i żwirów. Zamówienia złożone przez klientów indywidualnych realizujemy w terminie do 4 dni roboczych. Dzięki bogatej ofercie produktowej odnajdujemy się także na niszach rynkowych takich branż, jak hydroizolacje, budownictwo sportowe czy akwarystyka.

W naszym asortymencie znajdą Państwo piasek krzemionkowy, kwarcowy i formierski. Oprócz piasku nasza oferta obejmuje także szeroki wybór kruszyw budowlanych, w tym m.in. żwir filtracyjny oraz kruszywa do produkcji polimerobetonu.

 

Oferujemy także możliwość dostawy naszych produktów pod adres wskazany przez klienta.

 


Nagrody i wyróżnienia

 

Wyróżnienie certyfikatem świadczy o tym, że: firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, ryzyko transakcji z firmą jest minimalne, firma systematycznie realizuje zobowiązania.

To już ósma edycja rankingu, przeprowadzanego przez miesięcznik „Forbes” we współpracy z analitykami Binsode Polska. Jego celem jest wyróżnienie podmiotów, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Kryteriami, branymi pod uwagę są: rentowność (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), wysoka płynność bieżąca, brak zaległości  płatniczych, dodatni wynik finansowy oraz wartość kapitałów własnych.


Pressroom. Wybrane publikacje

Dobra passa w budownictwie magazynowym i przemysłowym – Inzynierbudownictwa.pl

Na stronie magazynu Inżynier Budownictwa pojawił się tekst z komentarzem dyrektora ds. sprzedaży Sandmix Andrzeja Ramsa na temat nowych obiektów przemysłowych i magazynowych m.in. centrum magazynowo-dystrybucyjnego Sandmix w Sosnowcu.

„Nie tylko deweloperzy cieszą się z ożywienia w branży. Nowe centra logistyczne, rozbudowa parków przemysłowych i specjalnych stref ekonomicznych pokazują, że wciąż utrzymują się tendencje wzrostowe w budownictwie obiektów magazynowych i przemysłowych”.

Artykuł dostępny pod adresem: http://www.inzynierbudownictwa.pl/biznes,raporty,artykul,dobra_passa_w_budownictwie_magazynowym_i_przemyslowym,7658


Jakie czynniki decydują o wysokiej jakości materiałów budowlanych? – Chemiaibiznes.pl

W artykule opublikowanym na portalu chemiaibiznes.pl ekspert Sandmix wypowiedział się na temat wyznaczników jakości naturalnych surowców, który są podstawą inwestycji w budownictwie.

„Sektor budowlany nie może funkcjonować bez produktów chemii budowlanej. Z kolei ich jakość zależy od surowców używanych w produkcji. Dlatego niezwykle ważne jest utrzymywanie standardów jakości, poprzez działania związane z normalizacją i certyfikatami jakości”.

Artykuł dostępny pod adresem: http://www.chemiaibiznes.com.pl/newsy/news/3333.html


Budownictwo mieszkaniowe a sektor kruszyw naturalnych – Magazynkruszywa.pl

Na stronie Magazynu Kruszywa Sandmix komentuje wpływ sektora naturalnych kruszyw na aktualną koniunkturę w budownictwie mieszkaniowym. „Opublikowane przez GUS 10 czerwca 2014 r. wyniki sektora budownictwa mieszkaniowego za I kwartał pozwalają podtrzymać prognozy dla branży kruszyw naturalnych.”

Artykuł dostępny pod adresem: http://magazynkruszywa.pl/material[20643]


Kruszywa naturalne w budownictwie ekologicznym – Kieruneksurowce.pl

Dynamicznie rozwijające się gałęzie budownictwa również potrzebują naturalnych surowców takich jak piasek kwarcowy – tłumaczy ekspert Sandmix w materiale dla portalu kieruneksurowce.

„Rosnące wymagania efektywności energetycznej w odniesieniu do materiałów oraz technologii wykorzystywanych w budownictwie powodują, że coraz większą popularnością cieszą się produkty wykonane przy użyciu naturalnych surowców. Jednym z nich jest piasek kwarcowy, będący podstawą wytwarzania komponentów silikatowych oraz betonu komórkowego.”

Artykuł dostępny pod adresem: http://www.kieruneksurowce.pl/artykul,8733,kruszywa-naturalne-w-budownictwie-ekologicznym.html


Odczuwalny wzrost dynamiki w budownictwie – Inwestycje.pl

Sandmix o bieżącej sytuacji w branży budowlanej na łamach portalu inwestycje.pl.

„Bieżące dane publikowane przez GUS wskazują, że prognozowana na początku roku poprawa koniunktury w sektorze budowlanym jest odczuwalna. Wzrosła produkcja budowlano-montażowa, a przedsiębiorcy z większym optymizmem spoglądają na ogólną sytuację gospodarczą.”

Artykuł dostępny pod adresem: http://inwestycje.pl/budownictwo/Odczuwalny-wzrost-dynamiki-w-budownictwie;231364;0.html


Jakość naturalnych kruszyw – Chemiabudowlana.info

Na portalu chemiabudowlana.info pojawił się komentarz Andrzeja Ramsa z Sandmix na temat norm, jakie muszą spełniać naturalne kruszywa wykorzystywane w budownictwie.

„Mimo rozwoju nowych technologii, kruszywa naturalne są wciąż najczęściej stosowanym materiałem w produkcji przemysłowej. W zależności od sposobu, w jaki są wykorzystywane piaski i żwiry, powinny one spełniać określone normy jakościowe gwarantujące odpowiedni standard finalnych produktów.”

Artykuł dostępny pod adresem: http://www.chemiabudowlana.info/index,art,8191,index_czytelnia,jakosc_kruszyw_naturalnych


Sandmix Diamentem Forbesa 2014 – Nbi.com.pl

Na portalu NowoczesneBudownictwoInzynieryjne.pl pojawiła się informacja o prestiżowym wyróżnieniu miesięcznika Forbes dla Sandmix.

Więcej informacji pod adresem: http://www.chemiabudowlana.info/index,art,7998,,,,tytul_diament_forbesa_2014_dla_sandmixEkspertbudowlany.pl


Otwarcie centrum magazynowo-dystrybucyjnego Sandmix – Ekspertbudowlany.pl

Portal Ekspert Budowlany poinformował o otwarciu centrum magazynowo-dystybucyjnego Sandmix w Sosnowcu.

Więcej informacji pod adresem: http://www.ekspertbudowlany.pl/aktualnosc/id2864,sandmix-otworzyl-calodobowecentrum-magazynowo-dystrybucyjne

 

 

W sprawach udzielania informacji na temat działań firmy prosimy o kontakt na adres: info@sandmix.pl lub andrzej.rams@sandmix.pl w temacie wiadomość proszę dodać kontakt w sprawie działań firmy Sandmix